Įteiktos padėkos teise ir skaitmenizacija besidomintiems studentams

Vasario 5 d. buvo įteikti tutoriato kursų „Teisė ir skaitmeninės technologijos“ baigimo pažymėjimai sėkmingai juos baigusiems studentams. Dar kartą sveikiname Aistę Markauskaitę, Ievą Andrijauskaitę, Smiltę Dzimidavičiūtę, Akvilę Vinickytę, Žygimantą Ainių Mazėtį, Simoną Dirgėlą, Luką Tamulionytę, Justyn Kicel ir Matą Grikštą!

Tutoriato kursai – tai semestro metu vykstantys užsiėmimai, skirti tiems, kas nori įgyti žinių teisės ir skaitmeninių technologijų, tokių kaip dirbtinis intelektas, blokų grandinės, daiktų internetas, etc., srityse, taip pat, kas ateityje planuoja studijuoti doktorantūroje bei norėtų susipažinti su moksline veikla.

Taip pat už aktyvią ir nuoširdžią savanorišką pagalbą Mokslinės teminės grupės “Skaitmeninės technologijos, kibernetinis saugumas ir teisė” veikloje padėkos raštai buvo įteikti studentams Ivetai Steponavičiūtei ir Povilui Plikūnui.